Voice Recorder

Voice Recorder 2.3.6

Darmowy i wygodny dyktafon

Voice Recorder, to prosty i wygodny dyktafon na Androida. Poza nagrywaniem, Voice Recorder umożliwia planowanie nagrań oraz szybkie ich wysyłanie e-mailem. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Praktyczny
  • Wysyłanie nagrań
  • Widget
  • Programowanie nagrań

Wady

  • Słaby wygląd
Więcej

Dobry
7

Voice Recorder, to prosty i wygodny dyktafon na Androida. Poza nagrywaniem, Voice Recorder umożliwia planowanie nagrań oraz szybkie ich wysyłanie e-mailem.

Funkcjonalny i praktyczny

Aplikacja Voice Recorder nie wygląda rewelacyjnie, za to doskonale spełnia swoje zadanie.

Najciekawszą możliwością jest opcja planowania nagrań. Dzięki niej możemy określić kiedy i jak długo chcemy nagrywać. Poza tym Voice Recorder pozwala na szybkie wyszukiwanie według daty oraz nazw. Ponadto z łatwością wyślemy nasze nagranie e-mailem, lub ustawimy je jako dzwonek w telefonie.

Proste nagrywanie

Aplikacja Voice Recorder wzorowana jest na prawdziwych, klasycznych dyktafonach. To sprawia, że jest niezwykle praktyczna. Do naszej dyspozycji jest też Widget, który możemy umieścić na ekranie. To pozwala na szybkie nagrywanie wprost z ekranu głównego naszego smartfona z systemem Android. Voice Recorder posiada też szereg ustawień pozwalających dostosować aplikację do naszych potrzeb.

Nasz smartfonowy niezbędnik

Dlaczego warto korzystać z Voice Recorder? Aplikacja działa naprawdę szybko i jest niesłychanie elastyczna. Dzięki niej, nasze pomysły nie ulecą nam z głowy, z łatwością nagramy wykład lub prezentację na konferencji. Prosto, łatwo i przyjemnie.

Najczęściej pobierane Audio na Android

Więcej
Voice Recorder

Download

Voice Recorder 2.3.6